|

Hakkımızda

ny

Kendimizi anlatırken öyle süslü püslü laflar edip kafanızı şişirmek istemiyoruz. Kısaca  gerekli akademik eğitimleri ve bir çok sektör deneyimini kapsayan 12 yıllık serüvenin sonunda, doğduğumuz ve kariyerimizin ilk adımlarını attığımız Ayvalık ta hayallerimizi gerçekleştirme kararı aldık. Geleneksel reklamcılık anlayışını çok gerilerde bırakan Ayvalık Reklam Ajansı kendisini, “Pazarlama iletişimi alanında stratejiler geliştirip bu doğrultuda çözümler üreten bir çözüm ortağı” olarak tanımlar..

Ayvalık Reklam Ajansı olarak, en büyük meziyetiniz ne diye soracak olursanız, yaptığımız işi çok seviyoruz, deriz. Amacımız bize ihtiyacı olan sizleri, rakiplerinizden ayıracak farklı tasarımlar yaparak,markanızın geleceğine yön vermektir.

Yaşadığınız yer yaratıcılığınızı ve hayata bakışınızı etkiler. Biz bu muazzam yerin bize kattığı yaratıcılık ile beslenerek ve  her geçen gün kendimizi geliştirerek sizleri daha ileriye taşımak üzere burada olacağız. Gelin, martılara simit atarak, deniz kokusu ve sıcak çay eşliğinde markanızın geleceğine yön verelim.